Menu główne

link do strony: www.opsrawicz.pl/popz20142020

link do strony: www.opsrawicz.pl/ekonomia-spoleczna

Karta Dużej Rodziny


Dofinansowanie zakupu kotła

Firma Rakoczy Stal - producent kotłów centralnego ogrzewania od 3 lat wspiera polskie rodziny wielodzietne pomagając im w zdobyciu źródła ogrzewania. Obecnie, wspólnie ze Stowarzyszeniem Pokój i Dobro firma chce dotrzeć do rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, które potrzebują źródła ogrzewania w postaci kotła centralnego ogrzewania na paliwa stałe (węgiel, drewno itp.). Do rozdysponowania jest 16 kotłów, po jednym na każde województwo.

Zasady akcji są proste – im więcej dzieci w rodzinie, tym większe dofinansowanie zakupu kotła. Każda rodzina, która zgłosi się do udziału w promocji, a której kocioł ma przynajmniej 7 lat lub nie ma go wcale, ma szansę otrzymać go na wyjątkowo korzystnych warunkach. Za każde dziecko, będące na utrzymaniu rodziców można dostać 10% rabatu (np. rodzina, która ma 5-cioro potomstwa może otrzymać kocioł za 50% jego wartości, a rodzina, w której jest 10-cioro dzieci (lub więcej), może takie urządzenie otrzymać za symboliczną złotówkę!).

Rodzinę należy zgłosić za pomocą formularza zgłoszeniowego do 30 września 2015 r. bezpośrednio do organizatora akcji. Formularz zgłoszeniowy, więcej informacji oraz szczegóły akcji pod adresem www.dzielimysiecieplem.pl

przejdź do góry...

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rawiczu. ul. Grota Roweckiego 4a, 63-900 Rawicz

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji